Naši trenéři

Profesionální individuální přístup ke každému klientovi je to, na co se v BeFree zaměřujeme. Cvičení s osobním trenérem je jeden z největších trendů ve fitness dnešní doby, který se zároveň ukazuje jako nejefektivnější. Vyberte si svého osobního trenéra, který bude odpovídat vašim potřebám a osobním cílům.

Trenér Tomáš

Zlepšení fyzické kondice, funkční a kondiční trénink

Většinu svého života se vrcholově věnoval lednímu hokeji a studoval tělovýchovu. Při trénincích se zaměřuje na individualitu a cíle každého jedince. Vede lidi k pochopení vlastního těla a jednotlivých cvičení. Cílem je, abyste byli v budoucích trénincích samostatní.

Hodinová cena:
550 Kč/lekce nebo pernamentka včetně vstupu do posilovny
OBJEDNAT TRÉNINK

Trenérka Lucie

Zdravá záda, DNS, střed těla

Lucie je certifikovanou trenérkou DNS Profesora Koláře (Dynamická neuromuskulární stabilizace). Absolvovala trenérskou školu Petra Stracha a má dlouholetou praxi se zdravým životním stylem a výživou. Specializuje se na naučení klientů správných pohybových stereotypů, které je dovedou k tomu, že jejich tělo bude správně a zdravě fungovat a nebudu je bolet záda nebo klouby.

Hodinová cena:
550 Kč/lekce nebo pernamentka včetně vstupu do posilovny
OBJEDNAT TRÉNINK

Trenér Lukáš

Hubnutí, posílení, vybudování svalové hmoty

Lukáš má dlouholetou praxi s trénováním a zaměřuje se na osobní tréninky sestavené na míru dle individuálních požadavků klientů. Ať už jste začátečník nebo chcete zlepšit svůj sportovní výkon nebo zhubnout. V rámci sestavování tréninkových plánů se zaměříme i na sestavení stravovacích návyků.

Hodinová cena:
600 Kč/lekce nebo pernamentka včetně vstupu do posilovny
OBJEDNAT TRÉNINK

Trenér Mirek

Budování svalové hmoty, hubnutí, zvýšení síly a zlepšení fyzické kondice, příprava na závody ve fitness.

V roce 2017 se stal absolutním vítězem v Diamond Cupu v kategorii Men´s Physique, kde získal profi kartu. Dále získal ve stejné kategorii 2. místo na EVLS v Praze Pro a 4. místo v Tokyo Pro. Celé 3 roky pracoval jako osobní trenér v Cardiffu v Británii a nyní je ambassadorem Nutrend a Nebbia.

Hodinová cena:
Cena individuální včetně vstupu do posilovny
OBJEDNAT TRÉNINK

Jiné Akční balíčky

ZDARMA

Chci začít

  • Vstupní konzultace
  • Poradenství osobního plánu
  • Seznámení s fitkem
SLEVA 50 %

Chci zhubnout

  • Měsíční program s trenérem
  • 4x osobní trénink, 4x Bodytec, konzultace stravovacích návyků
  • Individuální tréninkový plán + ALL INCLUSIVE