Naši trenéři

Profesionální individuální přístup ke každému klientovi je to, na co se v BeFree zaměřujeme. Cvičení s osobním trenérem je jeden z největších trendů ve fitness dnešní doby, který se zároveň ukazuje jako nejefektivnější. Vyberte si svého osobního trenéra, který bude odpovídat vašim potřebám a osobním cílům.

Trenér Tomáš

Zlepšení fyzické kondice, funkční a kondiční trénink

Většinu svého života se vrcholově věnoval lednímu hokeji a studoval tělovýchovu. Při trénincích se zaměřuje na individualitu a cíle každého jedince. Vede lidi k pochopení vlastního těla a jednotlivých cvičení. Cílem je, abyste byli v budoucích trénincích samostatní.

Hodinová cena:
550 Kč
OBJEDNAT TRÉNINK

Trenérka Lucie

Zdravá záda, DNS, střed těla

Lucie je certifikovanou trenérkou DNS Profesora Koláře (Dynamická neuromuskulární stabilizace). Absolvovala trenérskou školu Petra Stracha a má dlouholetou praxi se zdravým životním stylem a výživou. Specializuje se na naučení klientů správných pohybových stereotypů, které je dovedou k tomu, že jejich tělo bude správně a zdravě fungovat a nebudu je bolet záda nebo klouby.

Hodinová cena:
550 Kč
OBJEDNAT TRÉNINK

Trenér Lukáš

Hubnutí, posílení, vybudování svalové hmoty

Lukáš má dlouholetou praxi s trénováním a zaměřuje se na osobní tréninky sestavené na míru dle individuálních požadavků klientů. Ať už jste začátečník nebo chcete zlepšit svůj sportovní výkon nebo zhubnout. V rámci sestavování tréninkových plánů se zaměříme i na sestavení stravovacích návyků.

Hodinová cena:
550 Kč
OBJEDNAT TRÉNINK

Trenér Mirek

Budování svalové hmoty, hubnutí, zvýšení síly a zlepšení fyzické kondice, příprava na závody ve fitness.

V roce 2017 se stal absolutním vítězem v Diamond Cupu v kategorii Men´s Physique, kde získal profi kartu. Dále získal ve stejné kategorii 2. místo na EVLS v Praze Pro a 4. místo v Tokyo Pro. Celé 3 roky pracoval jako osobní trenér v Cardiffu v Británii a nyní je ambassadorem Nutrend a Nebbia.

Hodinová cena:
650 Kč
OBJEDNAT TRÉNINK

Jiné Akční balíčky

ZDARMA

Chci začít

  • Vstupní konzultace
  • Poradenství osobního plánu
  • Seznámení s fitkem
SLEVA 50 %

Chci zhubnout

  • Měsíční program s trenérem
  • 4x osobní trénink a 4x Bodytec
  • Sestavení jídelníčku, individuální tréninkový plán + ALL INCLUSIVE